טלי כפיר

דוקטורנטית לספרות

אני אקדמאית לקראת סיום הדוקטורט: אני קוראת המון ובקלות באנגלית, אבל הרבה פחות טובה בדיבור. תקופה ארוכה שרציתי לשפר את הדיבור שלי, אבל אני טובעת במשימות ולא הגעתי לזה בכלל. הרעיון של שיעורים מרחוק (בשעות הערב בטלפון במקרה שלי)  ענה לי בדיוק על הצורך הזה. אני אפילו מנצלת את השיעורים כדי לעשות הליכות, והאמת גם כדי קצת לפטפט (באנגלית!) ולפרוק את העומס, ונהנית מכל רגע! שרון מלמדת ביסודיות, אבל ברוגע, ואני מבחינה שלאט לאט אני משתפרת. אני ממליצה עליה בלב שלם!

אילנית בן יעקב

שחקנית

אנגלית תמיד היתה עקב האכילס שלי. כשחקנית ויוצרת, לא פעם אני נדרשת להביע את רעיונתיי/דעותיי מול אנשי מקצוע שאינם דוברי עברית, והאנגלית היא האמצעי בשבילי להגיע אליהם כמו שהייתי רוצה, לשגר את עצמי ולנחות בחתיכה אחת בלי לגמגמם בדרך, בלי מבוכה, בלי שתיקות מעיקות והנהונים סתומים.
כאן שרון נכנסת לתמונה. ביחד עם שרון הצלחתי להבין את המקומות שבהם אני צריכה חיזוק וכבר לאחר שיעורים ספורים שיפרתי את יכולת הביטוי וגם את הביטחון העצמי.
תודה שרון!

עירית שמואל

דוקטורנטית לגיאוגרפיה

יש הרבה מורים לאנגלית אבל אני לא מכירה עוד מורה בעלת איכויות כמו שרון. לשרון יש ידע והבנה עמוקים באנגלית ובעברית וכן נסיון ארוך שנים בהוראת אנגלית לכל הגילים והרמות. כשהגעתי אליה היא "תפרה" לי תכנית עבודה שהותאמה במיוחד לרמה ולצרכים שלי. תוך מספר לא רב של שיעורים מצאתי את עצמי מרצה בכנס בינלאומי בחו"ל בהצלחה, מתכתבת עם קולגות וקוראת וכותבת באנגלית בביטחון. שרון קידמה את רמת האנגלית שלי במהירות תוך מתן יחס סבלני, מכיל ולא שיפוטי.
שיטת עבודה דרך הסקייפ נוחה ומאפשרת גמישות בזמן ושיתוף בחומרי למידה אונליין. בסוף כל שיעור שרון שלחה לי חומרים לעבודה עד השיעור הבא לפי הצורך וכך שמרנו על רצף לימודי. לסיכום - מדובר בחוויה מעצימה שהקפיצה לי את רמת האנגלית ושידרגה לי את הקריירה המקצועית. מומלץ בחום.

@sharon.letstalk

054-4849974

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now