top of page

טלי כפיר
דוקטורנטית לספרות
ממליצה על אימון באנגלית

אני אקדמאית לקראת סיום הדוקטורט: אני קוראת המון ובקלות באנגלית, אבל הרבה פחות טובה בדיבור. תקופה ארוכה שרציתי לשפר את הדיבור שלי, אבל אני טובעת במשימות ולא הגעתי לזה בכלל. הרעיון של שיעורים מרחוק (בשעות הערב בטלפון במקרה שלי)  ענה לי בדיוק על הצורך הזה. אני אפילו מנצלת את השיעורים כדי לעשות הליכות, והאמת גם כדי קצת לפטפט (באנגלית!) ולפרוק את העומס, ונהנית מכל רגע! שרון מלמדת ביסודיות, אבל ברוגע, ואני מבחינה שלאט לאט אני משתפרת. אני ממליצה עליה בלב שלם!

לירון פרי
מנהלת פרויקטים 
ממליצה על הכנה לראיון באנגלית

כשחיפשתי עבודה בתקופת הקורונה הייתי זקוקה להכוונה והכנה לראיונות עבודה באנגלית שהתקיימו עם מנהלים מחו״ל. מכיוון שעבר זמן מאז שדיברתי באנגלית הרגשתי חסרת בטחון לגבי הראיונות. שרון קודם כל הרגיעה אותי ונסכה בי תחושת בטחון ומסוגלות, מעבר לזה היתה מאד סבלנית ומקצועית, תיקנה והציעה אלטרנטיבות במקומות שצריך היה לומר את הדברים בצורה נכונה יותר. בתום כל מפגש שלחה אליי למייל את סיכום הפגישה. לאחר מספר מפגשים הרגשתי מוכנה לקיים את הראיונות, ואכן עברתי מספר ראיונות בכמה מקומות שבסופם התקבלתי לשני מקומות עבודה מוצלחים ביותר וההחלטה במי לבחור היתה בידי, שזו מבחינתי היתה ההצלחה הכי גדולה. ממליצה בחום על שרון. היתה לי חוויה מוצלחת מאד והתוצאות בסוף מדברות בעד עצמן!

עירית שמואל
דוקטור לגיאוגרפיה
ממליצה על אימון באנגלית

לשרון יש ידע והבנה עמוקים באנגלית ובעברית וכן נסיון ארוך שנים בהוראת אנגלית לכל הגילים והרמות. כשהגעתי אליה היא "תפרה" לי תכנית עבודה שהותאמה במיוחד לרמה ולצרכים שלי. תוך מספר לא רב של שיעורים מצאתי את עצמי מרצה בכנס בינלאומי בחו"ל בהצלחה, מתכתבת עם קולגות וקוראת וכותבת באנגלית בביטחון. שרון קידמה את רמת האנגלית שלי במהירות תוך מתן יחס סבלני, מכיל ולא שיפוטי.
בסוף כל שיעור שרון שלחה לי חומרים לעבודה עד השיעור הבא לפי הצורך וכך שמרנו על רצף לימודי. לסיכום - מדובר בחוויה מעצימה שהקפיצה לי את רמת האנגלית ושידרגה לי את הקריירה המקצועית. מומלץ בחום.

נועם בן אשר
דוקטור לפסיכולוגיה
ממליץ על תרגום לאנגלית

נעזרתי בשירותי התרגום של שרון בעבודת הדוקטורט שלי בפסיכולוגיה, וזכיתי לתרגום מקצועי ומדויק בשילוב של יחסי אנוש מעולים. שרון היתה זמינה עבורי בכל התהליך, ואף הקפידה להעמיק בחומר התיאורטי בכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

בכוונתי לפרסם מאמרים רבים בעתיד, ואין ספק ששרון תהיה הבחירה המקצועית ביותר עבורי.

שירן זוהר סבג
מנהלת פיתוח הדרכה
ממליצה על ליווי אנגלית לעובדים

שרון לימדה אצלנו מספר עובדים, כל עובד בתהליך של שיעורים פרטיים על מנת לקדם כל עובד לפי רמתו, לפי יכולתו והצרכים שלו לעבודה.
מורה מקצועית מאד, סבלנית, נעימה וגמישה. יודעת להתאים לכל עובד את התהליך הנדרש לו, בהתאם לרמתו בשפה האנגלית ובהתאם לצרכים היומיומיים בעבודה, תוך שימוש במגוון כלים ושיטות שיתאימו ללומד ולדרך שהוא יקלוט בצורה הכי טובה את השפה. שמה דגש על שימוש בשפה נכונה ודקדוק, תוך כדי תרגול גם בשיעורים וגם כמטלות בין השיעורים, שעזרו מאוד לשיפור השפה.

סמדר בן אשר
סוציולוגית
ממליצה על תרגום לאנגלית

אני רוצה להמליץ בחום על עבודתה המקצועית של שרון בתרגום מעברית לאנגלית. מעבר לתרגום עצמו, שרון מתעמקת במהות הנושא, במושגים המקצועיים המיוחדים לו וזאת כדי להביא לדיוק והתאמה מרבית במעבר בין השפות. בנוסף, ולא פחות חשוב, היחס האישי, האיכפתיות, הרצון לסייע והמוכנות להושיט יד במצבים שבהם אנחנו עומדים מול תאריך סופי להגשה, מעוררים בי כחוקרת הערכה רבה.

אילנית בן יעקב
שחקנית
ממליצה על אימון באנגלית

אנגלית תמיד היתה עקב האכילס שלי. כשחקנית ויוצרת, לא פעם אני נדרשת להביע את רעיונתיי/דעותיי מול אנשי מקצוע שאינם דוברי עברית, והאנגלית היא האמצעי בשבילי להגיע אליהם כמו שהייתי רוצה, לשגר את עצמי ולנחות בחתיכה אחת בלי לגמגמם בדרך, בלי מבוכה, בלי שתיקות מעיקות והנהונים סתומים. כאן שרון נכנסת לתמונה. ביחד עם שרון הצלחתי להבין את המקומות שבהם אני צריכה חיזוק וכבר לאחר שיעורים ספורים שיפרתי את יכולת הביטוי וגם את הביטחון העצמי. תודה שרון!

איריס בן הרוש
דוקטורנטית לריפוי באמנות
ממליצה על תרגום לאנגלית

אני ממליצה על שרון טאובה ברצון. שמי איריס בן הרוש וכרגע אני לומדת לדוקטורט. בקיץ האחרון ביקשתי משרון לתרגם לי כ-10 עמ׳ לשם קבלה לתוכנית דוקטורט. שרון תיקשרה איתי כל הזמן ושאלה אותי למה התכוונתי כשכתבתי כך או אחרת כדי שהתוצר ייצא מדויק ככל האפשר למה שהתכוונתי. כמו כן היא עמדה בזמנים שהתחייבה. לפי מה שזכור לי גם המחיר היה הוגן. באופן כללי התיקשורת איתה היתה נעימה. וכמובן שבסוף גם התקבלתי לתוכנית שרציתי (:

שמרית גפן
מתמחה ברפואה
ממליצה על הכנה לראיון באנגלית

לקחתי מספר שיעורי הכנה לראיון באנגלית לצורך השתתפות במשלחת לארה"ב. השיעורים הועילו לי מאוד, מה גם שהתקבלתי למשלחת!

בשיעורים דיברנו באנגלית,  ובמהלכם העשרתי את אוצר המילים שלי. עברנו על שאלות אפשריות שיכולים לשאול במהלך הראיון, וזה היה מצוין! בסוף כל שיעור שרון שלחה לי באימייל את כל הנקודות עליהן עברנו במהלך השיעור וזה הועיל מאוד כדי להתכונן לשיעור הבא.

לסיכום, הייתה לי חוויית למידה נהדרת. שרון מורה מקצועית ביותר, נחמדה, אמפטית ומכילה. תודה רבה שרון! בזכותך ובזכות השיעורים שלך הצלחתי לעבור את הראיון בבטחה ובהרגשה מעולה, וכמובן בכיף גדול לאחר שהתקבלתי!

bottom of page